AHEKON 2022

Değerli Meslektaşlarımız;

Bu yıl 12.sini düzenleyeceğimiz Türkiye’nin Aile Hekimliği alanındaki en prestijli ve en yüksek katılımlı kongresi olan AHEKON 2022 , 16-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Hilton Dalaman Sarıgerme’de gerçekleşecektir.

Kongrenin güçlü bilimsel içeriğini oluştururken konferans, panel, tartışmalı oturumlara, poster ve sözel bildirilere aynı zamanda da aile hekimlerinin gelişimine yönelik farklı alanlarda kurslara da yer veriyor olacağız.

30.000 Aile hekiminin ulusal kongresi olan AHEKON 2022’nin içeriği aile hekimlerinin emeği ile hazırlandı. Alanında önde gelen yurt içinden ve yurtdışından akademisyen hocalarımızın sunumları ile bilimsel bir şölen havasında olacak AHEKON 2022’de sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Türkiye’nin Aile Hekimlerinin bir arada olacağı, tamamen sahaya dönük olarak deneyimlerimizi, zorluklarımızı, başarılarımızı paylaşacağımız; sektörün saha ile buluşmasının gerçekleşeceği; bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde buluşmanın heyecanını şimdiden hissediyoruz.

AHEKON 2022 kongremizde buluşmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

 

https://ahekon.org.tr/

PAYLAŞ: